Svatební trendy 2021
11 Led 2021

Svatební trendy 2021

Plánovat teď svatbu je sice nejisté, ale na druhou stranu, až to bude aktuální, všechny pěkné šaty už budou zamluvené nebo rozprodané. Proto milé budoucí nevěsty neváhejte a rozmýšlejte už nyní. Tohle jsou trendy na tento rok!

Nemusíte okázalost ani nadýchané sukně? V sezoně 2021 se opět vrací nesmrtelný minimalismus. Na své si přijdou ale i ty z vás, které sní o šatech jako z pohádky. Jaké jsou svatební trendy 2021?

Více pohodlí a méně okázalosti. To sedí na celý módní svět a promítá se to i do svatebních trendů. Nevěsty proto budou chtít v tomto roce své svatby co nejvíce zjednodušit. Budou komornější, a proto budou svatební šaty určeny i k nošení po nevěstině svatebním dnu. Očekává se nárůst počtu případů, kdy půjde o šaty, které jsou mixem mezi svatebními, večerními a šaty do divadla.

Stále větším trendem je také udržitelnost. Každým rokem se zvětšuje poměr nevěst, které se rozhodnou pro vlastní svatební šaty před těmi z půjčovny. V takto výjimečný den si chtějí dopřát ty vysněné, které jim dokonale padnou, které budou jenom jejich. Zvlášť pokud je cena šatů ušitých na míru srovnatelná s cenou půjčovného. Mnoho žen preferuje možnost nechat si pak svoje šaty zkrátit nebo obarvit a nosit je dál.

A to vůbec není špatný nápad! Kdykoli si je pak žena vezme na sebe, vždy si vzpomene, v jaký den je měla poprvé, což jí jistě vykouzlí okamžitě úsměv na tváři a hezčí den.