26 Bře 2016

Podzimní svatby

Podzimní svatby možná nejsou tak fotogenické jako ty letní, zato v sobě mívají nádech netradiční, někdy až pohádkové, romantiky. Nevěsta tak má dostatek prostoru pro experimentování. Naznačují to i aktuální svatební trendy, mezi kterými najdete spoustu zkrácených topů, zajímavých doplňků, a dokonce obyčejné bílé tričko.

Zkrácené topy jsou letos vůbec obrovským hitem, zvlášť v kombinaci s vysokým pasem sukně nebo kalhot. A designéři se snaží tento trend převést i do svatebních kolekcí.

Nebo krajka! Krajka ke svatební módě prostě patří, ale lze ji pojmout i poměrně odvážně. Takový top s průsvitnými detaily a zkráceným dolním lemem dokáže vyloženě „uzemnit“ klasickou nabíranou sukní.

Na druhou stranu lze kombinovat ležérní a luxusní prvky – třeba jednoduché bílé tričko a tylovou sukni s třpytivými aplikacemi.

Mělo by se myslet i na nevěstu, která chce něco netradičního. Kalhoty a elegantní top s luxusní výšivkou jsou perfektní volba pro dámy, které se v sukni prostě necítí. Nebo pro ty, které se chtějí po obřadu převléknout do pohodlnějšího modelu. 

I docela klasický svatební model se dá pozměnit v podzimním duchu. Například doplnit šaty kápěmi, přehozy i kožíšky.

Možností je mnoho, návrhářů ještě více a nevěsty? Mají z čeho vybírat, a to je dobře. Vždyť i na podzim můžete být stylové a krásné, i když netradiční.

 

Zdroj: Na článek můžete přejít zde