Služby

V této sekci vám nabízíme zprostředkování služeb, které jsou pro uspořádání hezké svatby nezbytné, a které umíme zajistit buďto vlastními silami nebo spolupracujeme s prověřenými dodavateli. Naši dodavatelé služeb jsou profesionálové ve svých oborech a jejich kvalitu a serioznost se zaručujeme. Ve většině případů jejich práci známe několik let, a to je pro nás důležité abychom je mohli doporučit i vám.

Místo svatby a administrativa

Vybrat místo konání svatby – ať už se jedná o obřad nebo následnou hostinu – je jedním ze základních úkolů snoubenců, se kterým si často nevědí rady a nebo neví, co vše je možné.

Naše Svatební agentura to jsou profesionálové, kteří znají obrovské množství míst pro uspořádání svatby, znají konkrétní podmínky za jakých je možné svatbu ve vybraném místě uspořádat a navíc jsou schopni za vás vyřídit nebo pomoci s vyřízením veškerých formalit a úředních záležitostí.

Proč byste se měli starat o komunikaci s vámi vybraným místem konání svatby, snažit se někam dovolat s někým se domlouvat, něco vyplňovat, odesílat a čekat na odpověď, když to za vás mohou udělat profesionálové? ….. Nic vás nenapadá? Nás také ne! Využijte našich služeb a budete bez starostí a spokojeni !

Doprava a ubytování

Doprava na svatbě je především praktická záležitost a často i složitá organizace.

 

Abyste neměli žádné zbytečné starosti, tak my pohlídáme:

–   správné načasování a dodržení domluvených časů

–   organizaci svatební kolony na obřad i z obřadu včetně správného rozesazení svatebčanů

–   spolehlivost členů svatební dopravy pokud je zajištěna externisty

 

Abyste neměli žádné zbytečné starosti, tak my:

–   řešíme odjezdy i příjezdy svatebčanů pokud cestují z daleka

–   vlastními vozy vyzvedneme svatebčany na nádražích nebo letišti a dopravíme do místa konání svatby

–   vlastními vozy můžeme vyzvednout svatebčany v místě bydliště a dopravit je do místa konání svatby

–   vlastními vozy můžeme dopravovat svatebčany z místa konání hostiny do místa ubytování

–   řešíme odvozy aut svatebčanů pokud požili alkohol

 

Svatební doprava může být i velkým zážitkem pokud se rozhodnete využít netradičních služeb.

Nabídnout můžeme například:

–   svatební limuzínu

–   veterána

–   netradiční vozy

–   mikrobusy

–   motorovou loď nebo parník

–   historickou tramvaj (Praha)

–   NOVĚ i samostatné svatební metro ! (Praha)

 

Umíme nabídnout, navrhnout a zajistit:

–   ty správné dopravní prostředky pro vaší svatbu

–   ubytování pro svatebčany a novomanžele

–   parkování (včetně fyzické ostrahy vozů na parkovišti)

Svatební cukroví a občerstvení

Cukrářství, se kterým spolupracujeme, dodává dorty a svatební cukroví profesionální kvality při zachování domácí chuti a lahodnosti.

Tradice firmy sahají až do předminulého století, z čehož bezesporu vyplývají nynější zkušenosti, velice kvalitní výrobky a nabízené služby, které spolu s maximální profesionalitou v gastronomickém oboru cukrářství a lahůdkářství, zaručují pro zákazníky vždy reprezentativní vzhled a vynikající kvalitu objednaných výrobků.

Důkazem nabízené vysoké kvality je účast spolupracujícího cukrářství v TV pořadech a na společenských akcích, nebo získání prestižních ocenění jako je „Cukrárna roku 2007 a 2009“ nebo Kavárna roku 2012.

Svatební dorty jsou nabízeny ve více jak 100 provedeních

Veškeré nabízené dorty, zákusky, chlebíčky, obložené mísy a další lahůdky jako slané dorty či slané křehké koláče jsou vyráběny denně čerstvé a z nejkvalitnějších surovin

Obrovská variabilita svatebních dortů zaručuje téměř nekonečné možnosti kombinací, záleží jen na přání snoubenců pro jaký druh svatebního dortu se rozhodnou.

Veškeré svatební dorty ale i jiné objednávky jsou rozváženy chladícími vozy po celé ČR
Zavolejte nám nebo napište a my pro Vás zajistíme to nejlepší a nejchutnější svatební cukroví !

Kosmetička a vizážistka

Kamila – kosmetička, vizážistka a masérka

Absolventka střední školy, obor „Kosmetické služby“ s dvanáctiletou praxí. Po maturitě pracovala nejdříve v kosmetickém salonu pod vedením zkušené kosmetičky, aby si následně mohla otevřít svůj vlastní kosmetický salon se stálou klientelou, který již několik let úspěšně vede. V průběhu let Kamila absolvovala také řadu kvalifikačních kurzů, zejména se zaměřením na masáže a péči o pleť. Mezi služby jejího kosmetického salonu patří zejména celkové kosmetické ošetření (péče o pleť, depilace, trvalá na řasy, líčení, poradenství), kompletní manikúra a pedikúra včetně lakování nehtů a mnoho druhů masáží (lávovými kameny, čokoládová, atd…). Kosmetický salon je také vybaven veškerým potřebným zázemím a přístroji, a to včetně profesionálního masážního lůžka.

Svatební líčení

Na začátku spolupráce mezi nevěstou a Kamilou je vstupní rozhovor, ve kterém jsou zmíněny veškeré detaily svatby, které na líčení mají vliv. Jde tak zejména o prozrazení barvy šatů nevěsty a ženicha, barvu nevěstiny květiny a barvu celkové výzdoby. Na oplátku tomu Kamila při plánovaném líčení vezme v úvahu kromě uvedených informací ještě roční období, ve kterém se svatba koná, image typ nevěsty a její pleti a samozřejmě rozsah plánovaného líčení včetně poradenství v oblasti předsvatebních úprav (úprava obočí, řas, manikúry, apod.).

Ve druhé fázi kosmetička provede zkoušku líčení, aby nevěsta viděla, jak bude líčení vypadat, aby zjistila, jestli se jí vybrané líčení líbí a jestli se takto nalíčená bude cítit dobře. Zkouška je s nevěstou prováděna po předešlé domluvě, obvykle tak 2 týdny před termínem svatby. Tuto zkoušku lze spojit i se zkouškou svatebního účesu, ale není to podmínkou. Zkoušku je možné domluvit v prostorech nevěsty, kosmetického nebo kadeřnického salonu nebo na jiném místě.

Samotné líčení ve svatební den pak probíhá většinou v místě, ze kterého nevěsta odjíždí na obřad. To znamená, že v tomto případě kosmetička dojíždí na místo obřadu.

Fotografové

Na základě dlouholeté známosti spolupracujeme s přední českou mediální agenturou, která dodává fotografie do nejznámějších online deníků a na zpravodajské servery. Jde o tým několika profesionálních fotografů běžně pracujících po celém světě, kteří mají zároveň vlastní atelier v centru Prahy.

V případě zájmu ale dokážeme zprostředkovat i jiné fotografy specializující se například na focení v přírodě, na portréty, interiérové a ateliérové focení nebo retro fotografie.

Právní poradenství a služby

Často se setkáváme i s požadavkem klientů na sestavení předmanželské smlouvy, převodu soukromého majetku nebo obchodního podílu na partnera nebo v případě některých svateb i na děti z předcházejících vztahů.

Spolupracujeme proto s prestižní pražskou advokátní kanceláří, která je připravena se všemi záležitostmi pomoci, navrhnout a zrealizovat veškeré úkony.

Nebojte se právníků, stojí vždy na vaší straně a díky nám i za paušální ceny domluvené naší svatební agenturou.

Kytice a květinová výzdoba

Floristka Michaela

Květiny a kytice Michaely, majitelky květinového salonu s mnohaletou praxí, splňují  ty nejnáročnější požadavky na kvalitu, vybírat můžete ze široké nabídky floristických služeb. Vždy se ale setkáte s osobním přístupem, s odborným poradenstvím, s nabídkou několika variant možností, a to vše při důrazu na přijatelné ceny.

Dovoz čerstvých květin je zajištěn každý den, protože floristka klade důraz nejen na atraktivní vzhled, ale i na kvalitu květin, které prodává.

Je možné nechat si navrhnout kytice podle aktuálních květinových trendů nebo se přizpůsobit fantazii snoubenců tak, aby výsledkem byla dokonalá kytice a dokonalá květinová výzdoba.

 

Svatební kytice:

Ať už si přejete svatbu elegantní, netradiční či klasickou, floristka Míša se bude velmi ráda podílet na svatebních přípravách, aby se svatební den proměnil v báječnou a jedinečnou událost. Nabízí celkový svatební servis nebo jednotlivé svatební služby. Záleží pouze na Vás, které ze služeb si vyberete.

svatební kytice
kytičky pro maminky, babičky
kytici svědkyni/korsáž svědkovi
korsáž pro ženicha do klopy
aranžmá na stoly
polštářek na prstýnky
autokorso

Výslužky

Svatební výslužky

Svatební výslužky jsou poděkováním Vašim blízkým za to, že s Vámi sdílí ty nejkrásnější okamžiky Vašeho života. Udělejte z obdarování další milý obřad a předejte svatební výslužky v originálních stylových papírových krabičkách ve tvaru dortových řezů.

Výslužky mohou být zdobené různě barevnými mašlemi nebo saténovými růžičkami, které jsou rovněž k dispozici v mnoha barvách. Záleží tedy pouze na Vás jaká barevná kombinace se Vám bude zdát nejvhodnější k barevnému ladění Vaší svatby.

Výslužkové krabičky lze použít také na různé party, narozeninové a firemní oslavy nebo jakoukoli jinou příležitost, při které chcete hosty podarovat milým a netradičním dárkem.

 

Obraťte se na nás a my Vám zajistíme kopmletní servis v oblasti výslužek – objednáme, sestavíme, naplníme cukrovím, dovezeme až k Vám.

Vy si jen vybíráte jaké chcete. Tohle pro Vás nikdo jiný neudělá !

Snubní prsteny

Prsteny jsou jedním ze základních předpokladů pro uspořádání svatby a rovněž symbolem, který musí vydržet mnoho let a různé způsoby zacházení.

Každý pár má ale jiný vkus, jiné požadavky, jiné představy a jiné finanční možnosti. Ať už si vyberete jakýkoli design, tvar nebo materiál tak my budeme nejlepším partnerem pro realizaci vašich přání. Spolupracujeme s předním pražským zlatnictvím, šperkařskou firmou a zároveň velkoobchodem působící na trhu od roku 1989, kde pro vás necháme vyrobit zásnubní nebo snubní prsteny na zakázku včetně rytiny, a pokud nechcete nemusíte si vybírat z žádných kolekcí. Vaše prsteny budou ryzí ručně vyráběné originály. Zároveň dokážeme garantovat podstatně nižší cenu než v tradičních zlatnictvích, protože díky nám budete využívat velkoobchodních cen.

 

Nabízené služby:

– osobní schůzka s majitelem zlatnictví a profesionálem v oboru s 30 letou praxí

– návrh a 3D vizualizace zvolených prstenů

– realizace zakázky maximálně do 2 týdnů ! Při VIP servisu i do několika dnů

– výkup vašeho zlata protiúčtem za jedinečné ceny

– možnost nákupu diamantů za nejlepší ceny díky spolupráci s brusírnami v belgických Antverpách

– záruka zajímavé ceny díky spolupráci se Svatební agenturou Belle Mariage

Svatební kurz

Kurz, školení nebo seminář bývá velmi hezkým a oblíbeným svatebním nebo zásnubním dárkem. Zvláště, pokud se v rámci tématu účastníci dozví informace o Etiketě a protokolu svatebního obřadu a svatebního dne. Právě proto jsme pro vás připravili Svatební kurz !

Kurz je určen minimálně pro 2 osoby, většinou se ho účastní snoubenci nebo alespoň jeden ze snoubenců se svědkem. Dozví se praktické informace nejen o etiketě oblékání, etiketě stolování, etiketě chování v různých situacích během svatebního dne, ale také o protokolu takového dne a jeho průběhu. Účastníci se dozvědí, jak a proč jsou řazeny svatební kolony vozů, jak jsou řazeny svatební průvody nebo získají informace o zasedacím pořádku při svatební hostině.

Kurz je 4 hodinový a probíhá buď v prostorech, které jsou blízké snoubencům nebo například v prostoru nějaké příjemné restaurace či salonku. 4 hodinový kurz pro 2 osoby stojí 3.800 korun. V případě, že by se kurzu chtěl zúčastnit kdokoli další z řad budoucích svatebčanů, bude vítán a cena za jeho účast bude 900 Kč za kurz.

Svatební lokalita (Lobkowiczký palác)

Svatební agentura Belle Mariage pro Vás ve spolupráci s Lobkowiczkým palácem připravila jedinečnou možnost prožít svůj svatební den v těchto krásných a historických prostorech v srdci Pražského Hradu.

Lobkowiczký palác je jedno z nejromantičtějších míst v Praze a svojí jedinečností předčí většinu jiných obvyklých svatebních lokalit. V těchto prostorech na Vás dýchne historie doprovázená vysokou kvalitou služeb a péče o Vás a neopakovetalná pražská panoramata, kterými se můžete kochat například z terasy Lobkowiczkého paláce.

Reprezentativní prostory Lobkowiczkého paláce je možno využít pro soukromé oslavy, slavnostní obřady, konference nebo jakékoli jiné společenské akce, které si svým charakterem zaslouží jedinečné prostředí, výjimečné zacházení a servis, to vše při zachování bezproblémové dostupnosti a nadstandardní míry exkluzivity.

V případě, že Vás Lobkowiczký palác zaujal, neváhejte se na nás obrátit a zeptat se na podrobnosti a možnosti pronájmu těchto výjimečných prostor.
Dokážeme Vám takový pronájem zajistit a ještě se postarat o veškeré formality a zařizování.
Svatební agentura Belle Mariage  –   info@hezka-svatba.cz     +420 776 08 44 80