O nás


Svatební agentura Belle Mariage zajišťuje kompletní služby v oblasti organizování svateb a svatebního servisu. Naše služby jsou poskytovány buď jako kompletní, to znamená, že vám svatbu zařídíme do posledního detailu nebo je možné našich služeb využít jen na některou z částí z příprav nebo samotné realizace svatby. Naším cílem je dlouhodobé poskytování kvalitních a profesionálních služeb a zajištění maximální spokojenosti svým klientkám a klientům, ze kterých se pak často stávají kamarádi na celý život. Poskytujeme služby převážně snoubencům z Prahy a Středočeského kraje, ale předsvatební i svatební veselí organizujeme po celé České republice protože známe a umíme doporučit krásná, romantická, pohádková i nevšední místa. Svatba má být pro všechny radostí a ne starostí – a proto jsme tady! Chci Vám pomáhat s organizováním vaší svatby, abyste ji mohli prožít bez starostí a skutečně si ji užít. Budu ráda, když se na mě obrátíte s dotazy nebo přáními. Žádné přání pro mě není dost malé, abych se ho nepokusila splnit.

Vaše Veronika (svatební koordinátorka)

Veronika Kaplanová

svatební koordinátorka

Honza řekl o Veronice

Odjakživa iniciátorka různých setkání a organizátorka akcí a party, na kterých často přebírala roli baviče. Z předcházející praxe a jiného zaměstnání je zvyklá na každodenní komunikaci s lidmi a péči o klienty. Její neustálý úsměv a dobrá nálada jsou nakažlivé, chuť a ochota pomoci upřímná.
Svatby koordinuje s maximálním důrazem na konečný výsledek, který musí být bezchybný. Jejím cílem vždy je, aby si snoubenci, rodina a pozvaní hosté svatbu užili a všechny starosti nechali na ní.
Svojí prací, neustálými novými nápady a inspirací v zahraničních trendech buduje moderní svatební agenturu, která se snaží snoubencům splnit všechny jejich přání a sny.

Jan Brodský

Event manager

Veronika řekla o Honzovi

V posledních 8 letech uspořádal desítky různých eventů v podobě firemních akcí, teambuildingových aktivit, školení, seminářů, konferencí a samozřejmě i svateb. Zná spolehlivé dodavatele, organizačně zajistí bezproblémový chod namístě konání akce, přebírá zodpovědnost za to, že všechno klapne a někdy dokáže na přání zajistit i požadované počasí.
Ve svatební agentuře působí jako ten, který vše zařídí, sežene a pomáhá s koordinací.