O nás


Svatební agentura Belle Mariage zajišťuje kompletní služby v oblasti organizování svateb a svatebního servisu.

Naše služby jsou poskytovány buď jako kompletní, to znamená, že vám svatbu zařídíme do posledního detailu nebo je možné našich služeb využít jen na některou z částí z příprav nebo samotné realizace svatby.

Naším cílem je dlouhodobé poskytování kvalitních a profesionálních služeb
a zajištění maximální spokojenosti svým klientkám a klientům, ze kterých se pak často stávají kamarádi na celý život.

Svatby organizujeme po celé České republice protože známe a umíme doporučit krásná, romantická, pohádková i nevšední místa.

Svatba má být pro všechny radostí a ne starostí – a proto jsme tady!

Pomůžeme s organizováním vaší svatby, abyste ji mohli prožít bez starostí
a skutečně si ji užít.

Žádné přání pro nás není dost malé, abychom se ho nepokusili splnit.

Vaše svatební agentura

Katka

svatební koordinátorka

Odjakživa iniciátorka různých setkání a organizátorka akcí a party, na kterých často přebírala roli baviče. Z předcházející praxe a jiného zaměstnání je zvyklá na každodenní komunikaci s lidmi a péči o klienty. Její neustálý úsměv a dobrá nálada jsou nakažlivé, chuť a ochota pomoci upřímná.
Svatby koordinuje s maximálním důrazem na konečný výsledek, který musí být bezchybný. Jejím cílem vždy je, aby si snoubenci, rodina a pozvaní hosté svatbu užili a všechny starosti nechali na ní.
Svojí prací, neustálými novými nápady a inspirací v zahraničních trendech buduje moderní svatební agenturu, která se snaží snoubencům splnit všechny jejich přání a sny.

Honza

Event manager

V posledních 12 letech jsem uspořádal desítky různých eventů v podobě firemních akcí, teambuildingových aktivit, školení, seminářů, konferencí a samozřejmě i svateb. Znám spolehlivé dodavatele, organizačně zajistím bezproblémový chod na místě konání akce, přebírám zodpovědnost za to, že všechno klapne a někdy dokáže na přání zajistit i požadované počasí.
Ve svatební agentuře působím jako ten, který vše zařídí, sežene a pomáhá s koordinací.